Tercih Sebebi

 İSTESOB İŞTİRAKİ!

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin iştiraki olan kurumumuz bu özelliğiyle Türkiye’deki tek kurumdur.  Ve bu bağlamda diğer OSGB’lerden farklı olarak başka çalışma disiplinimiz ve sorumluluğumuz vardır.

İÇ DENETİM MEKANİZMASI!
Verdiğimiz hizmet ilk olarak yine bizim tarafımızdan denetlenir. Ziyaretlerimiz ve Eğitimlerimizin ardından verilen hizmetin size faydası, eksikleri ve revize edilmesi gereken noktaları tarafımızdan değerlendirilir. Bu sayede devamlı iyileştirme ile hizmet kalitemizi sürekli olarak arttırırız.

GERÇEK İŞ YERİ HEKİMLERİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI!
ESBİR Danışmanlık bünyesinde bulunan İş Yeri Hekimleri ve İş Güvenliği Uzmanları alanında tecrübeli ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır. İş Yeri Hekimlerimizden İş Güvenliği Uzmanlarımıza, Hemşirelerimizden Kurumsal İletişim Departmanımıza kadar yaptığı işe hakim ve ne yapması gerektiğini bilen kişiler ile yola devam ediyoruz.

DOĞRU HİZMET!
Kurulduğumuz günden beridir, hiçbir işletmemize maddiyat odaklı yaklaşmadık. Doğru hizmeti maddiyatın önüne almaya gayret gösterip hep bu şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Türkiye’de aylık ücretsiz eğitim yapan ve çalışmadığı işletmeleri dahi bu eğitime davet eden tek kurumuz.

SORUMLULUK!
ESBİR Danışmanlık olarak attığımız her adımın arkasında durup işimizin sorumluluk sınırlarından hiçbir zaman ayrılmadık. İş Sağlığı ve Güvenliği hassasiyetinin ve öneminin hak ettiği noktaya gelebilmesi için bu sorumluluktan kopmadan yolumuza devam ediyoruz.

KURUM İÇİ EĞİTİM!
Her gün aramıza katılan birçok işletme farklı sektörlere ve uygulamalara sahip. Bu yüzden devamlı kendimizi geliştirmemiz ve yenilememiz gerekmektedir. Her hafta yapmış olduğumuz toplantı ve eğitimlerimizle çalışanlarımızı yeni uygulamalar hakkında bilgilendiriyor ve oluşabilecek sorunları önceden görebilmeleri için eğitimler veriyoruz.